Sapun i lëngshëm

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sapun i lëngshëm me përbërës 100% natyral, 100% efektiv dhe përmban 0% kimikate. Ka në përbërje kastravec dhe matcha. Me formulë antibakteriale, e biodegradueshme dhe me bazë bimore me ekstrakte botanike dhe vajra esencialë.

  • Sasia: 300ml 

PRODUKTE QË KENI PARË