Açe

Açe

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Açe është një detergjent i cili përdoret në heqjen e njollave nga rrobat e bardha. Gjithashtu përdoret për pastrimin e pllakave, tualetit, etj. Pastron dhe higjienizon të gjithë shtëpinë. 

  • Sasia: 1 litër

PRODUKTE QË KENI PARË