Açe

Açe

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Detergjent i përshtatshëm për tu përdorur në pastrimin e njollave nga rrobat e bardha. Gjithashtu përdoret për pllakat, pastrimin e tualetit etj. Pastron dhe higjienizon të gjithë shtëpinë.

  • Sasia: 1 litër

PRODUKTE QË KENI PARË