Açe, 1L

Açe, 1L

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Açe me parfum
  • Zbardhues dhe higjenizues për rrobat dhe shtëpinë
  • Sasia: 1L

PRODUKTE QË KENI PARË