Ampula për fytyrën

Ampula për fytyrën

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Serum në formë ampulash për trajtimin e fytyrës, të përshtatshme për lëkurë sensitive. Ka në përbërje lulen e pambukut, jamballin dhe vajin e farave të rrushit, duke rrit fuqinë qetësuese për fytyën tuaj. Përdoreni në fytyrë dhe në qafë. 

  • Sasia: 5x1.5 ml
  • Testuar dermatologjikisht

PRODUKTE QË KENI PARË