Aromatizues tualeti

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Ngjyra: Rozë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Ngjyra: Rozë

PËRSHKRIMI

Aromatizues tualeti në formën e një varëse me formulën 5x aktive. Aromatizuesi përmban substanca aktive falë të cilave pastron, dezinfekton dhe freskon tualetin me çdo shpëlarje. Lë pas një aromë të freskët lulesh.

PRODUKTE QË KENI PARË