Aromatizues tualeti
Aromatizues tualeti

Aromatizues tualeti

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Ngjyra: Blu

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Ngjyra: Blu

PËRSHKRIMI

Aromatizues tualeti në formën e një varëseje me formulën 3x aktiv. Varësja përmban substanca aktive falë të cilave pastron, dezinfekton dhe freskon tualetin me çdo shpëlarje.

PRODUKTE QË KENI PARË