Aromatizues tualeti

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Aromatizues tualeti, me përbërës 3x aktiv, për të larguar të gjitha aromat e pakëndshme. Pastron ajrin, dhe lë një aromë freskie.

PRODUKTE QË KENI PARË