Balsam për duart me vaj bajame

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Përbërësit efektivë si vitamina E dhe vaji i bajames krijojnë një mbrojtje natyrale kundër ndikimeve të dëmshme mjedisore të jetës së përditshme.

PRODUKTE QË KENI PARË