Balsam për flokë të thatë Garnier

Balsam për flokë të thatë Garnier

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Hidraton, zbut dhe u jep flokëve pak të thatë një shkëlqim rrezatues Aplikoni balsamin në të gjithë gjatësinë e flokëve tuaj të larë, masazhoni butësisht dhe shpëlajeni për një rezultat përfundimtar optimal.
  • Sasia: 250 ml

 

PRODUKTE QË KENI PARË