Balsam për flokët

Balsam për flokët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Balsam për flokët me Aloe Vera dhe vaj ulliri, që zbut flokun, redukton këputjen e tyre dhe ndihmon në parandalimin e majave dyshe. I përshtatshëm për flokë të thatë. I testuar dermatologjikisht. 

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË