Balsam për skalp sensitiv L'Oreal

Balsam për skalp sensitiv L'Oreal

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

E pasuruar me një përzierje natyrale të vajit esencial të livandës dhe ekstrakteve botanike, kjo formulë ndihmon në mbrojtjen kundër thatësisë dhe zbulon flokë më të shëndetshëm dhe më të butë. Përjetoni aromën qetësuese të livandës ndërsa përdorni këtë balsam dhe shijoni përfitimet e tij hidratuese.

  • Sasia: 150 ml


PRODUKTE QË KENI PARË