Biskota me oriz kaf

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Biskota me oriz kaf dhe 7 lloje të ndryshme farash që janë shumë të shëndetshme.

  • Pa gluten
  • Sasia: 120 g

PRODUKTE QË KENI PARË