Blush për fytyrën

Blush për fytyrën

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Blush për fytyrën, i pigmentuar dhe me ngjyrë natyrale. Përhapet lehtësisht në lëkurë, vjen së bashku me një furçë të vogël dhe mund ta përdorni dhe si ton sysh.

PRODUKTE QË KENI PARË