Bojëra akrilike

Bojëra akrilike

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Komplet me 8 bojëra akrilike, perfekte për pikturë në pëlhurë. Në paketim të vogël, të mbyllur me kapacitet prej 6ml secili. Ngjyra nuk thahet dhe është e lehtë për përdorim.

  • Sasia: 8 copë

PRODUKTE QË KENI PARË