Borsë me ngrohje

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Borsa fillon të ngrohet automatikisht në momentin që hapet paketimi. E lehtë në përdorim dhe e përshtatshme për t'u përdorur nga alpinistët kryesisht. Nxehtësia zgjat 8 orë. 

  • Përmasat: 28.5 x 9 cm 

PRODUKTE QË KENI PARË