Brisk për femra

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Brisk fleksibël me një dorezë të rehatshme dhe kokë rrotulluese. Me 3 koka rezervë me 3 tehe për një rruajtje të shpejtë dhe të rehatshme. I përshtatshëm për femra. 

  • Sasia: 1 brisk + 3 koka rezervë

PRODUKTE QË KENI PARË