Buzëkuq mat për buzët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Një nuancë e ndritshme dhe e pasur është një theks sensual i pamjes së grimit të përditshëm dhe të mbrëmjes.

  • Sasia: 3.7 ml

 Përfitimet e kremit të buzëve:

  • siguron një pamje perfekte deri në 24 orë;
  • krijon një përfundim mat;
  • nuk shkakton parehati;
  • ka një teksturë të butë, kremoze që mbulon në mënyrë të barabartë buzët;
  • vjen me një aplikues të përshtatshëm për të shpërndarë kremin në një shtresë të hollë;
  • i bën buzët të lëmuara si mëndafshi.

PRODUKTE QË KENI PARË