Buzëkuq për buzët

Buzëkuq për buzët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Buzëkuqi Lip Duo vjen me kombinimin e dy nuancave të ndryshme. Formula hidratuese kombinon kremin, ngjyrën dhe shkëlqimin për buzë të bukura dhe të buta. Dizajni profesional lejon që të përdoret lehtësisht.

PRODUKTE QË KENI PARË