Çantë kundër ujit

Çantë kundër ujit

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo çantë kundër ujit është perfekte për ditët e plazhit. Ofron deri në 100% mbrojtje të papërshkueshme nga uji, kështu që ju mund t'i mbani artikujt tuaj të sigurt dhe të thatë.
  • Përmasa: 21x11 cm

PRODUKTE QË KENI PARË