Çantë make-up

Çantë make-up

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo çantë kozmetike është krijuar për t'ju ndihmuar të qëndroni të organizuar dhe në kur jeni në udhëtimet tuaja. Forma dhe madhësia e saj e bën atë të përsosur për ruajtjen e produkteve të ndyrshme. Një domosdoshmëri për rutinën tuaj të bukurisë.

PRODUKTE QË KENI PARË