Balsam për flokët

Balsam për flokët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Balsami hidratues me qumështin e bajameve është krijuar posaçërisht për hidratimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar. Flokët tuaj ushqehen intensivisht dhe ndihen më të butë ditë pas dite. Formula përmban lëndë organike dhe i mban flokët tuaj sa më të shëndetshëm. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË