Balsam për flokët

Balsam për flokët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Balsami është i përshtatshëm për flokë të brishtë dhe skalpe të ndjeshme për ti trajtuar ata në thellësi. Me formulë qetësuese, që përfshin livando dhe vajra esencial. 

  • Sasia: 150ml

PRODUKTE QË KENI PARË