Deodorant

Deodorant

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Deodorant rroler, me aromë limoni, pa alkool në përbërje. Lë një ndjesi freskie dhe pastërtie në lëkurë. 

  • Efekt që zgjat deri ne 48 orë

PRODUKTE QË KENI PARË