Deodorant spray për meshkuj

Deodorant spray për meshkuj

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Deodorant i cili ka në përbërje kombinimin efektiv të përbërësve natyralë dhe sintetikë, për një aromë të qëndrueshme gjatë gjithë ditës. Është projektuar posaçërisht për të luftuar aromat dhe djersitjen, në mënyrë që të ndiheni të freskët dhe të sigurt.

  • Sasia: 150ml

PRODUKTE QË KENI PARË