Deodorant spray për meshkuj

Deodorant spray për meshkuj

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Deodoranti spray ofron mbrojtje kundër djersitjes dhe zgjat 24 orë. Përbërësit e tij aktivë thithin me shpejtësi djersën dhe ju lënë të ndiheni të freskët dhe të thatë gjatë gjithë ditës. I formuluar me përbërës të prejardhur natyral, është i butë për lëkurën dhe do t'ju lërë të ndiheni energjikë.

  • Sasia: 150ml

PRODUKTE QË KENI PARË