Dërrasë prerëse bambu

Dërrasë prerëse bambu

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Derrase prerese me material bambu, është madhësia e përsosur për të gjitha nevojat e kuzhinës suaj: me përmasa 22x14 cm. Kjo dërrasë e qëndrueshme dhe tërheqëse sigurisht që do ta bëjë përgatitjen e ushqimit më të lehtë dhe më të shpejtë duke i dhënë një prekje elegant kuzhinës tuaj.

  • Materiali: bambu
  • Permasat: 22x14 cm

    PRODUKTE QË KENI PARË