Dërrase shkrimi + gomë + shkumësa

Dërrase shkrimi + gomë + shkumësa

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Dërrase shkrimi e zezë në material druri që vjen së bashku me 4 shkumësa me ngjyrë, dhe një gomë për ta fshirë.

  • Përmasat: 8x11 cm

PRODUKTE QË KENI PARË