Detergjent dezinfektues

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Detergjenti dezinfektues i koncentruar me bazë amoniak i përshtatshëm për shtëpi dhe kuzhinë. Pastron dhe largon gjurmët shpejt dhe nuk kërkon shpërlarje. Mund të përdoret për: pastrimin e frigoriferit brenda dhe jashtë duke larguar aromat e pakëndshme, pastrimin e xhamit, dyshemeve, tapeteve, qilimave, pëlhurave vinyl, smaltit, lëkurës, mobiljeve me llak, këpucëve, shenjave të stilolapsit në çanta dhe pëlhura, tapiceri makinash.

  • Sasia: 1 litër

PRODUKTE QË KENI PARË