Detergjent higjienizues

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pastrues ideal për të pastruar dhe lustruar të gjitha sipërfaqet e forta si dyshemetë e banjës dhe pajisjet sanitare. Është i përshtatshëm për zona me kafshë shtëpiake. 

  • Sasia: 900ml

PRODUKTE QË KENI PARË