Detergjent i lëngshëm

Detergjent i lëngshëm

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Detergjenti i lëngshëm Hoffman është një detergjent me efikasitet të lartë me fuqi unike kundër yndyrës në rroba. Formula e tij e përqendruar është ideale për njollat ​​e forta, të përditshme dhe siguron performancë superiore pastrimi me shkumëzim të ulët, duke e bërë atë të përsosur për shumicën e makinave larëse. I përshtatshëm për rrobat e zeza. 

PRODUKTE QË KENI PARË