Doreza kopshtarie

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Doreza pambuku me pika PVC për një kapje më të mirë. Ideale për mbjelljen e bimëve, për punimin në tokë, etj. Thith lagështinë dhe ju ruajnë duart nga dëmtimi. Vijnë në disa ngjyra të ndryshme. 

PRODUKTE QË KENI PARË