Dyll për depilim

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Dyll për depilim me argan. Siguron heqje të lehtë të qimeve dhe mund ta përdorni edhe vetë në shtëpi. Është ekonomik dhe zgjatë për shumë kohë.

  • Sasia: 100ml

PRODUKTE QË KENI PARË