Fill dentar

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Filli dentar që pastron në mënyrë efektive pjesët e vështirë për t'u arritur të gojës, duke ndihmuar në parandalimin e sëmundjeve të mishrave të dhëmbëve dhe promovimin e shëndetit oral.
  • Gjatësia: 50m

    PRODUKTE QË KENI PARË