Fill dentar

Fill dentar

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Fill dentar që ju ndihmon në mbajtjen e një higjiene sa më të mirë të gojës. Ndihmon të mbani mishrat e dhëmbëve të shëndetshëm dhe gojën tuaj të pastër. I lehtë në përdorim. 

  • Sasia: 30 copë

PRODUKTE QË KENI PARË