Fshirëse për manikyrin

Fshirëse për manikyrin

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pambuk për heqjen e manikyrit nga thonjtë pa açeton. I thjeshtë në përdorim dhe i shpejtë. Mund të përdoret si për thonjtë natyral dhe ata artificial. 

  • Sasia: 30 copë

PRODUKTE QË KENI PARË