Furçë Barbie per sytë

Furçë Barbie per sytë

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  •  Përdoret për të fituar vija të mprehta ose të rrumbullakosura në zonën jashtë qepallës. Ajo përhap hijen e syve në zona më të mëdha.
  • Është i lehtë për t'u përdorur dhe praktik.

PRODUKTE QË KENI PARË