Furçë për aplikimin e concealer

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Furça për aplikimin e concealer është e përbërë nga një majë e vogël, me qime të dendura, dhe ju lejon të aplikoni concealerin lehtësisht në zonat poshtë syve, apo të gjitha zonat e nevojshme. Shumë e lehtë në përdorim.

PRODUKTE QË KENI PARË