Furçë për dhëmbët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Furça e dhëmbëve Colgate ka qime lustruese që ndihmojnë në zbardhjen e dhëmbëve duke pastruar njollat ​​sipërfaqësore dhe pastron vendet e vështira për t'u arritur.

PRODUKTE QË KENI PARË