Furçë për sytë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Seti me furçat për sytë përmban 4 copë në paketim. Me furçë aplikimi në të dyja anët, e përhap lehtësisht tonin e syve, dhe e përdorni njërën anë dhe për bërjen e penelit. 

  • Sasia: 4 copë

PRODUKTE QË KENI PARË