Furçë për thonjtë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Furçë për pastrimin e thonjve dhe limimin e tyre. Ju ndihmon të pastroni thonjtë, t'ju jepni atyre shkëlqim. E përshtatshme për përdorim profesional dhe vetjak.

PRODUKTE QË KENI PARË