Furçë silikoni

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set me dy furça silikoni për kuzhinë, me dorezë dhe janë shumë të lehta në përdorim. 

  • Sasia: 2 copë
  • Përmasat: 17cm, 20cm

PRODUKTE QË KENI PARË