Hapëse për vrimat në dokumenta

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Siguron hapjen e vrimave me lehtësi në dokumente, duke siguruar organizim të saktë të dokumenteve. Konstruksioni i tij prej çeliku është i qëndrueshëm dhe i fortë.

  • Ngjyra: E zezë, e kuqe

PRODUKTE QË KENI PARË