Kapele festive

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kapele festive me dekore me ngjyra të ndryshme dhe dizajne festive.

  • Përmasat: 29 x 25 x 10 cm 
  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË