Kapele plazhi me thurje

Kapele plazhi me thurje

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbroni veten nga rrezet e diellit me kapelen e diellit. E punuar me dorë me materiale të cilësisë së lartë, kjo kapele është e përkryer për plazh.
Qëndroni të sigurt dhe me stil në diell!
  • Diametri: 23.5cm

PRODUKTE QË KENI PARË