Kapsula për lavastovilje

Kapsula për lavastovilje

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kapsulat për lavastovilje janë një produkt efikas dhe i lehtë për t'u përdorur për larjen e enëve. Përmbajnë kapsula detergjenti të cilësisë së lartë që shpërndahen lehtësisht dhe ofrojnë veprim të fuqishëm pastrimi. 

  • Sasia: 42 copë

PRODUKTE QË KENI PARË