Kaushë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set me 10 copë kaushë të bërë nga gjethe pishe. Ideale për aperitivë dhe festa, bufe dhe degustime.

  • Përmasat: 7x15 cm
  • Sasia: 10 copë

PRODUKTE QË KENI PARË