Korrektor

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Korrektori përhapet në mënyrë perfekte falë formulës kremoze. Aplikohet shumë lehtë. Maskon rrathët e errët poshtë syve, papërsosmëritë dhe shenjat e lodhjes. Ai ndriçon çehren, duke i dhënë asaj një pamje të freskët dhe rrezatuese. 

  • Sasia: 1.1 g 

PRODUKTE QË KENI PARË