Krehër për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Krehër për flokët që përdoret lehtësisht në flokë kaçurrelë dhe të trashë falë dhëmbëve të trashë. Me dizajn pa dorezë, zë shumë pak hapësirë dhe mund ta merrni kudo ​​në udhëtimet tuaja.

PRODUKTE QË KENI PARË