Krehër për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Krehëri i dyfishtë për flokët është në përmasa të vogla, që ja u bën të lehtë përdorimin e tij dhe stilimin e flokut. Në pjesën e poshtme është me dhëmbë të gjatë dhe më të gjerë për flokët kaçurrela, ose të ngatërruar. 

PRODUKTE QË KENI PARË